Ayın Sitesi
100 TL Deneme Bonusu

İntbet Yatırım ve Çekim limitleri

Para Yatırma

Hesabıma Nasıl Yatırım Yapabilirim?

Yatırımlarınızı Banka Havalesi, Ecopayz, Astropay, Paykasa ve Gilpay ile 7/24 kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çalıştığımız Bankalar: Akbank, Denzbank, Finansbank, Garanti, Halkbank, İng Bank, İş Bankası, Vakıfbank, TEB, YKB ve Ziraat Bank

Yatırımlarınızı bu bankalar aracılığı ile 7/24 kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak canlı destek hattımıza bağlanarak güncel banka bilgilerini istemeniz gerekmektedir.Ardından ATM, Mobil Şube ve İnternet Bankacılığı ile para transferi yapabilirsiniz.

Para transferi işlemini tamamladıktan hemen sonra sitemize giriş yapıp;

Masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıklamalısınız.

Ardından banka havelesi sekmesini seçmelisiniz. Bu bölümde size 3 soru yöneltilicektir; Yatırım yaptığınız banka, yatırım miktarınız ve bonus talebiniz.

Bonus seçiniz kısmında; Bonus istemiyorum veya %100 yatırım bonusu seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.(%100 Yatırım bonusu ilk yatırım yapan üyelerimiz için geçerlidir.)

Banka havalesi için belirlenen yatırım limitleri sitemize minimum yatırım miktarı 200 TL maksimum yatırım miktarı ise 50.000 TL’dir.

Bir bankada hesap açar gibi aynı şekilde Ecopayz’de hesap açabilir ve sitemize 7/24 kolay bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıkladıktan sonra Ecopayz’i seçerek yatırmak istediğiniz miktarı yazıp işleminizi başlatabilirsiniz. Bu alana tıkladıktan hemen sonra sitemiz tarafından Ecopayz sayfasına yönlendirilicek, karşınıza gelen ekranda kullanıcı adı veya mail adresiniz ile birlikte şifrenizi girerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ecopayz yatırımları sisteme anında yansımaktadır.

Ecopayz için belirlenen minimum yatırım miktarı 10 TL maksimum yatırım miktarı: 20.000 TL’dir.

Astropay kart maksimum 2 dakika içerisinde ödeme yapmanızı sağlayan sanal ön ödemeli bir 16 haneli bir koddur.

Resmi satıcılardan astropay kodunuzu satın aldıktan sonra masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıkladıktan sonra Astropay’i seçip sizden istenen bilgileri düzgün ve dikkatli şekilde doldurmanız durumunda ödemeniz anında hesabınıza geçecektir.

Astropay para yatırma ekranında sizden kart numaranız, kartınıza ait son kullanma tarihi, kartınıza ait güvenlik(CVV) numarasını ve yatırmak istediğihiz tutar sorulmaktadır.

Bu bilgileri Astropay satıcısından düzgün bir şekilde aldığınızdan emin olunuz.

Astropay için belirlenen minimum yatırım miktarı 10$ olmakla beraber maksimum yatırım limiti bulunmamaktadır.

Gilpay kart maksimum 2 dakika içerisinde ödeme yapmanızı sağlayan sanal ön ödemeli bir 16 haneli bir koddur.

Resmi satıcılardan gilpay kodunuzu satın aldıktan sonra masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıkladıktan sonra Gilpay’i seçip sizden istenen bilgileri düzgün ve dikkatli şekilde doldurmanız durumunda ödemeniz anında hesabınıza geçecektir.

Astropay para yatırma ekranında sizden kart numaranız, yatırılan tutar ve para birimi sorulmaktadır.

Bu bilgileri Gilpay satıcısından düzgün bir şekilde aldığınızdan emin olunuz.

Gilpay için belirlenen minimum yatırım miktarı 10 TL olmakla beraber maksimum yatırım limiti 1000 TL’dir.

Paykasa 16 haneden oluşan ön ödemeli sanal kartlardan birtanesidir.

Sitemize Paykasa ile anında ödeme yapabilirsiniz. Resmi satıcılardan Paykasa kodunuzu satın aldıktan sonra masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıkladıktan sonra Astropay’i seçip sizden istenen bilgileri düzgün ve dikkatli şekilde doldurmanız durumunda ödemeniz anında hesabınıza geçecektir.

Paykasa para yatırma ekranında sizden kart numaranız ve yatırmak istediğiniz tutar sorulmaktadır.

Paykasa için belirlenen minimum yatırım miktarı 10 € olmakla beraber maksimum yatırım limiti bulunmamaktadır.

Not: Paykasa kart satın almak için Resmi Reseller Bayisi olan https://paykasakartsatis.org adresinden güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Para Çekme

Hesabımdan Nasıl Para Çekebilirim?

Çekimlerinizi Banka Havalesi, Ecopayz ve Gilpay olarak 7/24 kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Havalesi ile Para Çekme

Bilgilerim kısmından banka hesabım bölümünü tıklayarak karşınıza açılan yerde sizden istenilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Sonrasında masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan bilgilerim butonuna butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para çekme linkine tıkladıktan sonra Banka havelesini tıklayınız.

Bu alanda sizden sadece çekim yapmak istediğiniz miktar istenmektedir. Örnek olarak 100 TL çekim yapmak istiyorsanız 100.00 olarak yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra bakiyeniz 10 dakika içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

Banka havalesi için belirlenen minimum çekim miktarı 300 TL olmakla beraber maksimum çekim limiti 5000 TL’dir. Banka havalesi için belirlenen çekim miktarı VİP üyelerimiz için farklılık göstermektedir.

Ecopayz ile Para Çekme

Ecopayz ile çekim yapabilmek için sitemize en az bir kere Ecopayz ile yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

Bir bankada hesap açar gibi aynı şekilde Ecopayz sayfasında hesap açabilir ve 7/24 rahat bir şekilde çekim yapabilirsiniz.

Sonrasında masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan bilgilerim butonuna butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para çekme linkine tıkladıktan sonra Ecopayz’i tıklayınız.

Bu alanda sizden EcoCard numaranız ve çekim yapmak istediğiniz miktar istenmektedir. Örnek olarak 100 TL çekim yapmak istiyorsanız 100.00 olarak yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra bakiyeniz 1 dakika içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

Ecopayz için belirlenen minimum çekim miktarı 100 TL olmakla beraber maksimum çekim limiti 5000 TL’dir.

Gilpay ile Para Çekme

Gilpay ile çekim yapabilmek için sitemize en az bir kere Gilpay ile yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

Bir bankada hesap açar gibi aynı şekilde Ecopayz sayfasında hesap açabilir ve 7/24 rahat bir şekilde çekim yapabilirsiniz.

Sonrasında masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan bilgilerim butonuna butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para çekme linkine tıkladıktan sonra Gilpay’i tıklayınız.

Bu alanda sizden Gilpay kart numaranızı ve çekim yapmak istediğiniz miktar istenmektedir. Örnek olarak 100 TL çekim yapmak istiyorsanız 100.00 olarak yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra bakiyeniz 1 dakika içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

Gilpay için belirlenen minimum çekim miktarı 100 TL olmakla beraber maksimum çekim limiti 20.000 TL’dir.

Intbet ailesi olarak oyunlarınızda bol şans dileriz!

ali
Latest posts by ali (see all)

“İntbet Yatırım ve Çekim limitleri” üzerine 4 yorum

Yorum yapın